Umělecká agentura GAP (Polsko) se nabízí jako partner ke kulturním projektům - výzva

Týkat se to má konkrétně projektů organizovaných na základě priorit Kreativní Evropy, ale organizace je otevřena i aktivitám mimo její rámec. GAP se obzvláště zaměřuje na hudbu, divadlo, vizuální umění, kreativní průmysly, kulturní vzdělávání, ekonomiku umění, byznys atd.

GAP se chce neustále dále rozvíjet a přinášet lidem kvalitní kulturní události. Otevírá se spolupráci se soukromými a veřejnými institucemi, které jsou ochotny sdílet zkušenosti a rozvíjet svou evropskou partnerskou síť.

Agentura GAP funguje od roku 2013 a podílela se na mnoha typech kulturních událostí - výstavy, festivaly, koncerty, přednášky, workshopy atd. Nemusí nutně jen přijímat, nabízí také svou divadelní a hudební produkci a je ochotna ji prezentovat na událostech v zahraničí.

Více o GAP i povaze nabídky partnerství v dokumentu níže.

www.aagap.pl

agnieszka.lakner@aagap.pl

T  0048 12 423 76 03

Dokument výzvy

 

 

We want to learn to constantly develop and bring high quality cultural events to people.

We are open to all ideas that suit our profile, and we strongly believe that, thanks to our experience, engagement and placement in one of the most cultural cities in Poland, we would be an ideal partner in a cooperation project. Also, we would like to suggest and present abroad our theatrical and music productions which offer maverick and high quality art events.Naše portály

Informační centrum českého divadla na Internetu

Edice Box

Norské fondy

Pražské Quadriennale - mezinárodní soutěžní přehlídka scénografie a divadelní architektury

IDU na Facebooku:

↑ nahoru